O nás

TK-THERM isolations s.r.o. je výrobcem termoizolační stěrky pod názvem TK-THERM .

Současně je dodavatelem doplňkových výrobků řady Borowood a to:
BOROWOOD má insekticidní a fungicidní vlastnosti vůči dřevokazným škůdcům a houbám
BORWALL je určen pro dlouhodobou ochranu všech druhů stěn a omítkových směsí v interiérech i exteriérech včetně vláken, tkaných a netkaných textílií
BOROHAS zvyšuje odolnost dřeva vůči ohni
BOROFOB je určen k hydrofobizační ochraně dřeva.

Termoizolační stěrka TK-THERM je výsledkem vývoje od roku 1999. Vynikající izolační vlastnosti stěrky jsou založeny na bázi skleněných mikrokuliček firmy 3M. Výrobkem TK-THERM přinášíme všem konečným uživatelům v soukromém a i ve veřejném sektoru vysoce zajímavé řešení, jak snížit energetickou náročnost budov, strojů, technologických linek a jak zlepšit tepelnou pohodu ve vytápěných objektech a zároveň trvale odstranit příčinu vzniku plísní v interiérech. Firma TK-THERM isolations s.r.o. převzala 10-ti leté zkušenosti od původce stěrky Q-THERM, který původní recepturu zásadním způsobem přepracoval, doplnil a pod novým označením TK-THERM začal vyrábět. Termoizolační stěrka TK-THERM je TOP výrobek s nejlepšími prokazatelnými vlastnostmi nejen na českém trhu. Pod obchodním názvem Q-THERM se tento výrobek i exportuje.

Kvalitu a chemickou nezávadnost termoizolační stěrky TK-THERM vůči životnímu prostředí garantuje obdržený certifikát BIOKONT, který opravňuje její aplikaci i v prostorech, ve kterých probíhá zpracování a výroba bio potravin. Výrobky BOROWOOD a BOROHAS se řadí mezi naprosto přírodní produkty bez negativního vlivu na životní prostředí.

Filozofie firmy

Při přepracování původní receptury byl kladen i velký důraz na následnou jednoduchou aplikaci v domácích podmínkách bez nutnosti školení. Nejdůležitější je pro naši firmu spokojený zákazník a proto dotazy, či rady k vyřešení možných nejasností při aplikaci stěrky řešíme po telefonu NON STOP.